تبلیغات
خانواده موفق - بهائیت تحت حمایت استعمار

خانواده موفق

"بسم الله الرحمن الرحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً. " "با هر گناهی که انسان انجام میدهد عقلی از او جدا می شود که دیگر برنمی گردد ............ وقتی بنده گناه میکند به سبب انجام آن گناه, علمی راکه یاد گرفته بود , فراموش می کند.......... حسن خزّاز ، از امام رضا ( علیه السّلام ) شنیدم كه فرمودند : بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند، ضررشان براى شیعیان ما از دجّال بیشتر است. حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم ) به چه علّت؟ فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنین شود، حقّ و باطل به هم در آمیزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود. ( صفات الشیعه ص 8 ) ...........همیشه می توان تولدی دوباره داشت" هر چه ایمان انسان کامل تر باشد به همسرش بیشتر ابراز محبت می کندرسول خدا (ص): مستدرک، ج 14، ص 157 " خدا شما را رحمت کند ،بدانید که همانا شما در روزگارى هستید که:گوینده حق اندک/و زبان از راستگویى عاجز/و حق طلبان بى ارزشند/مردم گرفتار گناه و به سازشکارى همداستانند ،جوانانشان بد اخلاق/و پیر مردانشان گنهکار/و عالمشان دو رو/و نزدیکانشان سود جویند/نه خردسالانشان بزرگان را احترام مى‏ کنند/و نه توانگرانشان دست مستمندان را مى ‏گیرند.ترجمه خطبه 233 نهج البلاغه . بعضی از آیات هستند،که وقتی اونا رو می خونم،شرمنده ی خدا میشم،مثل همین آیه ی " الیس الله بکاف عبده " (الزمر، آیه 36)آیا خدا، برای بندگانش کافی نیست؟ " بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد. کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند. نیاز مردم به شما از نعمتهای خدا بر شما است، از این نعمت افسرده و بیزار نباشید. امام حسین(ع( " تعجّب دارم از کسی که نسبت به تشخیص خوب و بد خوراکش اهتمام می‌ورزد که مبادا ضرری به او برسد، چگونه نسبت به گناهان و دیگر کارهایش اهمیّت نمی‌دهد و نسبت به مفاسد دنیایی، آخرتی، روحی، فکری، اخلاقی و... بی‌تفاوت است. امام سجاد (َع("برترین بی نیازی و دارایی، ناامیدی است از آنچه در دست مردم است. حضرت علی(ع)" هر که بر زیردستان نبخشاید، به جور زبردستان گرفتار آید. سعدی " آنها فقط از «فهمیدن» تو می‌ترسند/از «تن» تو- هر چقدر هم که قوی باشد- ترسی ندارند/از گاو که گنده‌تر نمی‌شوی،می‌دوشندت/از خر که قوی‌تر نمی‌شوی، بارت می‌کنند/از اسب که دونده‌تر نمی‌شوی، سوارت می‌شوند/آنها فقط از «فهمیدن» تو می‌ترسند:علی شریعتی " مکه برای شما، فکه برای من!بالی نمی خواهم، این پوتین های کهنه هم می توانند مرا به آسمان ببرند…شهید آوینی" دانش پاك در دلهای ناپاك قرار نمی گیرد/اگر می خواهی هستی را بشناسی، خود را بشناس.سقراط " . همیشه می توان تولدی دوباره داشت . "

در دو سه قرن اخیر شاهد هستیم دول استعمارگر به خصوص انگلیس همواره از سیاست (اختلاف بی‌انداز و حکومت کن) در جهان به ویژه منطقه جنوب و غرب آسیا استفاده کرده اند. بر اساس اسناد و شواهد، فرقه‌هایی چون بهائیت، وهابیت و دیگر فرق دست‌ساز استکباری، از زمان تولد تا به امروز به عنوان ابزاری در دست دشمنان اسلام بوده‌اند و اصولاً برای ایجاد تفرقه در میان مسلمانان و از هم پاشیدن بنیان و اساس دین به وجود آمده‌اند. در حقیقت، از ترفندهای دول استعمارگر برای به انحراف کشیدن جریان صحیح دینداری ایجاد فرق ساختگی بوده است. به طوری که فرق دست ساز در نهایت جایگزین ادیان الهی شوند و یا دستکم چهره ادیان الهی را مخدوش سازند. در حوزه یهودیت و مسیحیت این امر تا حد زیادی موفقیت‌آمیز بوده و ما امروز شاهد گروه‌ها و فرقه‌های مختلفی هستیم که با آدابی عجیب و مناسکی غریب‌تر عده‌ای را به گرد خویش جمع کرده است و ادعای سعادت و رستگاری برای آنان دارند.

برخی از افراد جدا شده از فرقه ی بهاییت که ماهیت بهاییت را به خوبی شناخته اند، مرام بهاییت را به عنوان یک مسلک سیاسی و خالی از هرگونه معنویت و عقاید استوار، معرفی می کنند و به این حقیقت رسیده اند که فرقه ی بهاییت و سران آن، چیزی جز سوداگران ثروت اندوزی نیستند.

یکی از مهم ترین حامیان این فرقه برای ثروت اندوزی، نظام استکباری آمریکا می‌باشد.

حمایت های آمریکا از تشکیلات و تبلیغات فرقه ی بهاییت، چیزی نیست که از انظار پوشیده باشد؛[1]

چرا که مهمترین مرکز تشکیلات بهایی، از حیث سرمایه، ابزارهای ارتباطی و تکنولوژی، در آمریکا مستقر است و از آمریکا پیشتیبانی می شود .

اکنون شرکت ها، املاک، مراکز تولیدی، کارخانجات، باغات و مزارع بزرگ بهاییت، به عنوان یکی از شاخه های امپریالیسم، از سوی آمریکا و اندیشه حاکم بر سیاست آمریکا و کاخ سفید، مدیریت می شود.[2]

___________

پینوشت

[1]- فصلنامه پژوهش های منطقه ای، جامعه المصطفی العالمیه، پائیز 1391، ص 85.

[2]- انشعاب در بهاییت پس از مرگ شوقی ربانی، ص 120.

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 10 فروردین 1396 توسط : مهدی ناظمی
وصیت شهدا
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج) حدیث موضوعی